واردات قطعات الکترونیک

بازدیدکنندگان محترم خواهشمند است جهت ثبت سفارش خارج به نکات زیر توجه نمایید :

1- ابتدا از موجود نبودن قطعات و یا کمبود موجودی قطعه مورد نظر خود در سایت اطمینان حاصل فرمایید و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایید.

2- مدت زمان استعلام قیمت 1 تا 2 روز کاری می‌باشد، همکاران ما پس از استعلام قیمت از طریق ایمیل، تلفن و یا با استفاده از پیام رسان، نتیجه آن را به اطلاع شما می‌رسانند. (به دلیل تفاوت ساعت بین دو کشور، پیگیری درخواست هایی که بعد از ظهر به دست ما می‌رسد، صبح روز بعد اقدام می‌گردد. و همچنین به دلیل تعطیل بودن ایران در روز پنجشنبه و تعطیل بودن کشور چین در روز شنبه و یک شنبه، درخواست هایی که  روز پنجشنبه به دست ما می‌رسد را در روز دوشنبه هفته بعد پیگیری می‌کنیم.)

 3- زمان تحویل کالا، بسته به نوع حمل و شرایط گمرک و ... متفاوت است. تمام سعی ما تحویل کالا به سریعترین روش ممکن به شما است. ولی به صورت متوسط حدود 4 هفته به طول می‌انجامد. همکاران ما زمان تحویل را در جواب استعلام به شما اعلام خواهند کرد.

4- نحوه پراخت سفارش به صورت 70% پیش پرداخت و الباقی در زمان تحویل کالا می‌باشد. برای اطلاع از شماره حساب ها می‌توانید به اینجا کلیک کنید.

پس از واریز پیش پرداخت، رسید آن را برای ما ارسال نمایید و همچنین با تماس با دفتر لیون الکترونیک از قطعی شدن سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.  

 5- همکاران ما به محض رسیدن قطعات با شما تماس خواهند گرفت و هماهنگی های لازم جهت ارسال و ... صورت خواهد گرفت.

 

طریقه ارسال فایل سفارش خارج

 شما می‌توانید فایل درخواست خود را به یکی از روشهای زیر برای ما ارسال نمایید. 

 ایمیل : info@lionelectronic.ir 

  تلگرام :09388123913

  واتساپ:09024342841

 

 

 

برای مطالعه بیشتر:

yun.ir/87grr

نظرات کاربران
سارا کوشش
2021-10-04 13:15
سلام وقتتون بخیر ممنون بابت پاسخگوئی خوبتون!
پاسخ مدیر: سلامت باشید.