قوانین و مقررات


مشتری گرامی، استفاده از سایت فروشگاه لیون الکترونیک به معنی آگاهي و توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد.

 

 • خرید کالا از فروشگاه اینترنتی لیون الکترونیک بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ايران صورت مي پذيرد.
 • ✅ فروشگاه لیون الکترونیک به هیچ وجه اطلاعات منحصربفرد کاربران را به اشخاص غیر واگذار نخواهد کرد و متعهد است حریم شخصی کاربران را حفظ و از آنها  دفاع کند.
 • ✅ تمام ابزارهایی که در فروشگاه اینترنتی لیون الکترونیک باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
 • ✅ فروشگاه لیون الکترونیک هر گونه مسئولیت  در مورد اختلال در کارکرد سایت که میتواند حتی  ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این سایت باشد ( همانند نقص اینترنت، بانكي، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری وغیره) می پذیرد وخود را موظف به خدمات رسانی نسبت به سفارش های ثبت شده در سایت می داند.
 • ✅ لیون الکترونیک متعهد به تامین قطعات اوریجینال برای مشتریان عزیزاست. درهمین راستا تمامی قطعات به مدت یک هفته ضمانت بازگشت دارند.
  شرایط بازگشت قطعات:
   به منظور حفظ دو جانبه حقوق مشتری و فروشگاه لیون الکترونیک، مراحل زیر در مورد بازگشت قطعات انجام می گیرد:
  1. ❇️  هنگام ارسال سفارش، از تمامی قطعات عکس تهیه می شود.
  2. ❇️ در صورت مرجوع شدن قطعه، مشخصات آن توسط کارشناس لیون الکترونیک مطابق با عکس قطعه ارسال شده، بررسی می گردد.
  3. ❇️ درصورت  صحت تطابق، هزینه قطعه مورد نظر مسترد می گردد.
  4. ❇️ مدت زمان فرآیند بررسی در مورد کالای مرجوعی حداقل به مدت 2 روز کاری می باشد.
  5. ❇️ مشتری محترم موظف است به منظور کسب اطمینان از اوریجینال بودن  قطعه، نه همه قطعات بلکه تعداد محدودی از آنها را تست کند. 
   • ✅ تمام درخواست‌ها و استعلام‌های ثبت شده در سایت در قسمت پنل مدیریت قابل پیگیری می باشند . موجودی و قیمت قطعات در سات به روز است اما در صورتی که موجودی محصولی به پایان رسیده باشد فروشگاه موظف است با مشتری هماهنگی لازم انجام دهد و مبلغ سفارش را سریعا مسترد نماید.
   • ✅ مشتری  محترم هنگام ثبت سفارش ملزم به درج صحیح اطلاعات قطعه اعم از پارتنامبر، و تعداد متناسب با نیاز خود می باشد. در صورت هرگونه مغایرت، لیون الکترونیک نسبت به مرجوع کردن قطعات معذور است.
   • ✅ در مراجعه حضوری، دریافت کالا به منزله تایید صحت قطعات درخواستی است و لیون الکترونیک پس از تحویل، نسبت به مرجوع نمودن قطعات معذور است.
   • ✅ تحویل کالا به انتخاب مشتری، از طریق پیک موتوری،  شرکت های باربری مانند  چاپار، کالارسان، تیپاکس، تی پی جی و ... انجام پذیر است  و هزينه حمل از سمت خریدار تامين می‌گردد.

نظرات کاربران
هیچ نظری برای این مطلب ثبت نشده است.