اثرات اقتصادی بحران کرونا بر صنعت الکترونیک
  • 1399/11/20

با شروع بحران شیوع کرونا در کشور، علاوه بر سلامت و جان شهروندان، فعالیت‌های اقتصادی از جمله کسب و کارهای صنعت الکترونیک نیز دچار مخاطره شده و با تهدیدهای جدی مواجه است.  همه‌گیری این ویروس در چین، همزمان با تعطیلات سال نو ی چینی

ادامه مطلب
تعطیلات سال نو چینی
  • 1399/11/17

به دلیل شروع تعطیلات سال نو چینی و بسته بودن بازار های کشور چین در مورخ 5 لغایت 19 فوریه سال  2021 میلادی، ثبت سفارش و واردات از  15 بهمن ماه لغایت 4 اسفند ماه از مبدا کشور چین تعطیل می باشد. و بعد از این تاریخ ثبت سفارش و واردات به روال سابق خود باز می گردد.

ادامه مطلب
افتتاح سایت جدید لیون الکترونیک
  • 1399/12/16

با توجه به شکایات فراوان مشتریان از سایت فروشگاه، برآن شدیم تا سایت فروشگاهی جدیدی طراحی و بارگذاری نماییم.

در سایت جدید تلاش کردیم تا بتوانیم فرایند خرید را آسان و دلپذیرتر کنیم. امیدواریم در این مسیر توانسته باشیم با حرکتی هر چند کوچک،رضایت شم

ادامه مطلب
شرایط لغو سفارش و برگرداندن کالا
  • 1399/12/16

فروشگاه لیون الکترونیک از لغو کردن و برگرداندن سفارشات به دلایلی همچون خرید اشتباه و عدم نیاز و دلایلی از این دست، معذور است. از جمله دلایل اتخاذ این تصمیم می توان به این موارد اشاره نمود:
-  چند تکه شدن اجناس و گلایه مشتریان بعدی دراین خصوص

ادامه مطلب
تعطیلات هفته طلایی روز ملی چین
  • 1399/12/16

 

به دلیل شروع تعطیلات هفته طلایی روز ملی چین در مورخ 1-7 اکتبر 2020  ثبت سفارش و واردات از  7 مهر ماه لغایت 21 مهر ماه تعطیل می باشد. و بعد از این تاریخ ثبت سفارش و واردات به روال سابق خود باز می گردد.

 

 

 

 

ادامه مطلب