خازن CL21A475KBQNNNE
CL21A475KBQNNNE
خازن 4.7 میکرو فاراد 50 ولت سایز 0805
CAP0805 4.7uF 50V 10%
مشخصات خازن CL21A475KBQNNNE
خازن CL21A475KBQNNNE
Part Number
Package Quantity
Case Code - in
X5R
Dielectric
Reel
Packaging
10%
Tolerance
50VDC
Voltage Rating DC
4.7uF