نمایشگر(LCD) INANBO-T28-ILI9325-V11
INANBO-T28-ILI9325-V11
Datasheet
Manufacture
نمایشگر ال سی دی 2.8 اینچ (دارای تاچ مقاومتی)
LCD Display 2.8 inch With Resitive Touch Panel
Part Number
Yes
Touch Panel
Yes
Backlighting
ILI9325
Floating Voltage
Normally White, Transmissive
Display mode
37
Number of Pins
Tray
Packaging
2.8
Display Size - inch
43.2mm x 57.6mm
Viewing Area - W x H
50mm x 69.2mm
Modules Size - W x H x T
240 x 320
Resolution
2.5 - 3.3V