سلف DFE252012F-100M=P2
DFE252012F-100M=P2
SMD Inductor 10uH 1.4A 1008
مشخصات سلف DFE252012F-100M=P2
سلف DFE252012F-100M=P2
Part Number
Shielded
Shielding
SMD/SMT
Termination style
Reel
Packaging
-40C
Minimum Operating Temperature
+125C
Maximum Operating Temperature
10uH
Inductance
1008 (2520 metric)
Package-Case
1.4A
Saturation Current
480mΩ