مبدل DC/DC ایزوله APXDD3-09S28
APXDD3-09S28
Datasheet
Manufacture
مبدل دی‌سی به دی‌سی 28 ولت 3 وات با پکیج SIP-8
Isolated DC-to-DC Converter 28V 3W SIP-8
مبدل DC/DC ایزوله APXDD3-09S28
Part Number
1
Number of Outputs
Box
Packaging
1.6kVDC
Isolation Voltage
-40C
Minimum Operating Temperature
N/A
Output Voltage - Channel 2
+75C
Maximum Operating Temperature
110mA
Output Current - Channel 1
28V
Output Voltage - Channel 1
Through Hole
Mounting Style
3 - 18V
Input Voltage
N/A
Output Current - Channel 2
SIP-8
Package-Case Size
3W