T405-600B
T405-600B
Part Number
51
Lion Part
Datasheet
ترایاک 600 ولت 4 آمپر با پکیج DPAK
Triac 600V, 4A with DPAK Package
مشخصات T405-600B
T405-600B
Part Number
5uA
Off-State Leakage Current @ VDRM IDRM
4A
On-State RMS Current - It RMS
10mA
Holding Current Ih Max
5mA
Gate Trigger Current - Igt
31A
Non Repetitive On-State Current
1.56V
On-State Voltage
1.3V
Gate Trigger Voltage - Vgt
600V