ESDA6V1U1RL
ESDA6V1U1RL
Part Number
125
Lion Part
Datasheet
دیود TVS یک جهته 5 ولت (6 تایی) با پکیج SO-8
6 Unidirectional 5V TVS Diode
مشخصات ESDA6V1U1RL
ESDA6V1U1RL
Part Number
200mA
Ipp - Peak Pulse Current
-55C
Minimum Operating Temperature
5V
Working Voltage
Reel
Packaging
N/A
Vesd - Voltage ESD Air Gap
SMD/SMT
Termination style
N/A
Vesd - Voltage ESD Contact
Unidirectional
Polarity
6
Number of Channels
200W
Pppm - Peak Pulse Power Dissipation
6.1V
Breakdown Voltage
+125C
Maximum Operating Temperature
ESD Suppressors
Product Type
100pF