دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ10CA
SMBJ10CA
Datasheet
Manufacture
دیود TVS دو جهته 10 ولت با بیشنه پالس جریان 35.3 آمپر با پکیج SMB
TVS Diode Bidirectional 10V SMB
دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ10CA
Part Number
Bidirectional
Number of Channels
-65C
Minimum Operating Temperature
30kV
Packaging
30kV
Vesd - Voltage ESD Contact
10V
Working Voltage
600W
Maximum Operating Temperature
17V
Clamping Voltage
11.1V
Breakdown Voltage
N/A
Cd - Diode Capacitance
35.3A