دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ30CA
SMBJ30CA
Datasheet
Manufacture
دیود TVS دو جهته 30 ولت با بیشنه پالس جریان 12.4 آمپر با پکیج SMB
TVS Diode Bidirectional 30V SMB
دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ30CA
Minimum Operating Temperature
30kV
Packaging
30kV
Vesd - Voltage ESD Contact
600W
Maximum Operating Temperature
30V
Cd - Diode Capacitance
48.4V
Clamping Voltage
12.4A
Ipp - Peak Pulse Current
33.3V