دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ45CA
SMBJ45CA
Datasheet
Manufacture
دیود TVS دو جهته 45 ولت با بیشنه پالس جریان 8.3 آمپر با پکیج SMB
TVS Diode Bidirectional 45V SMB
دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ45CA
Minimum Operating Temperature
30kV
Packaging
30kV
Vesd - Voltage ESD Contact
600W
Maximum Operating Temperature
45V
Cd - Diode Capacitance
8.3A
Ipp - Peak Pulse Current
72.7V
Clamping Voltage
50V