دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ64CA
SMBJ64CA
Datasheet
Manufacture
دیود TVS دو جهته 64 ولت با بیشنه پالس جریان 5.9 آمپر با پکیج SMB
TVS Diode Bidirectional 64V SMB
دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ64CA
Minimum Operating Temperature
30kV
Packaging
30kV
Vesd - Voltage ESD Contact
600W
Maximum Operating Temperature
5.9A
Cd - Diode Capacitance
64V
Working Voltage
103V
Clamping Voltage
71.1V