دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ120CA-E3/52
SMBJ120CA-E3/52
Datasheet
دیود TVS دو جهته 120 ولت با بیشنه پالس جریان 3.1 آمپر با پکیج SMB
TVS Diode Bidirectional 120V SMB
Number of Channels
Bidirectional
Polarity
-55C
Vesd - Voltage ESD Contact
3.1A
Ipp - Peak Pulse Current
600W
Cd - Diode Capacitance
120V
Working Voltage
193V
Clamping Voltage
133V