دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ150CA-E3/52
SMBJ150CA-E3/52
Datasheet
دیود TVS دو جهته 150 ولت با بیشنه پالس جریان 2.5 آمپر با پکیج SMB
TVS Diode Bidirectional 150V SMB
Part Number
Bidirectional
Number of Channels
-55C
Vesd - Voltage ESD Contact
2.5A
Ipp - Peak Pulse Current
600W
Cd - Diode Capacitance
150V
Working Voltage
243V
Clamping Voltage
167V