دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ17CA
SMBJ17CA
Datasheet
Manufacture
دیود TVS دو جهته 17 ولت با بیشنه پالس جریان 21.8 آمپر با پکیج SMB
TVS Diode Bidirectional 17V SMB
دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ17CA
Number of Channels
Bidirectional
Polarity
-65C
Minimum Operating Temperature
30kV
Packaging
30kV
Termination style
600W
Maximum Operating Temperature
17V
Working Voltage
27.6V
Cd - Diode Capacitance
18.9V
Breakdown Voltage
21.8A