دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ78CA
SMBJ78CA
Datasheet
Manufacture
دیود TVS دو جهته 78 ولت با بیشنه پالس جریان 4.8 آمپر با پکیج SMB
TVS Diode Bidirectional 78V SMB
دیود تی‌وی‌اس دوجهته SMBJ78CA
Minimum Operating Temperature
30kV
Packaging
30kV
Vesd - Voltage ESD Contact
600W
Maximum Operating Temperature
4.8A
Cd - Diode Capacitance
78V
Working Voltage
126V
Clamping Voltage
86.7V