PESD3V3S1UB,115
PESD3V3S1UB,115
Datasheet
Manufacture
دیود محافظ ESD یک‌طرفه 3.3 ولت
3.3V ESD Protection Diode in SOD-523 Package
مشخصات PESD3V3S1UB,115
PESD3V3S1UB,115
Part Number
1
Number of Channels
15kV
Vesd - Voltage ESD Air Gap
3.3V
Working Voltage
-55C
Minimum Operating Temperature
SMD/SMT
Termination style
Reel
Packaging
30kV
Vesd - Voltage ESD Contact
Unidirectional
Polarity
5.6V
Breakdown Voltage
330W
Pppm - Peak Pulse Power Dissipation
+150C
Maximum Operating Temperature
ESD Suppressors
Product Type
20V
Clamping Voltage
207pF
Cd - Diode Capacitance
18A